Svět produktů Häfele

Naše zkušenosti pro váš úspěch – sortiment Häfele
 

Již více než 90 let je Häfele známé díky svým bohatým zkušenostem s nábytkovým kováním, ale nabízí toho mnohem více. Jako specialista na kování, elektronické zamykací systémy a osvětlení navrhuje Häfele řešení pro inteligentní život a bydlení budoucnosti. V našem sortimentu spojujeme to nejlepší z našich zkušeností a přinášíme na trh inovativní řešení produktů navržená společností Häfele.
​​​​​​​Häfele jako výrobce vlastních značek a jako přední světový poskytovatel inteligentní hardwarové technologie garantuje nejvyšší standardy z hlediska funkčnosti, kvality a designu. Poznejte všechny výrobní a vývojové schopnosti naší společnosti.

 


 

Ve vlastní výrobu věříme

Prodloužená 7letá záruční doba pro vybrané výrobky

Víme, že pokud pracujete s produkty značky Hafele, očekáváte zejména kvalitu, odpovídající provedení,  funkcionalitu a kvalitní servis. Tyto priority jsou vlastní i nám. Zavedením prodloužené záruky na naše vlastní vybrané produktové řady bychom Vás, i konečné uživatele chtěli ujistit, že naše výrobky splňují nejpřísnější průmyslové standardy a normy, podle kterých jsou vyráběny a testovány. Jsme si jistí, že naše výrobky po celou dobu prodloužené záruky budou fungovat bez ztráty funkce nebo snížení výkonu. Námi poskytnutá prodloužená záruka je určená pro kování instalované pro standardní aplikace a situace naplňující parametry běžného prostředí v rozsahu daném technickými parametry výrobku. Prodloužená záruka zaniká v případě, že výrobek, který je certifikován pro určitý počet cyklů nebo provozních hodin dosáhne těchto mezních hodnot před uplynutím prodloužené záruční doby.

Prodloužená 7letá záruka platí pro produkty nebo produktové řady:

Prodlouženou záruku je možné uplatnit pro zboží objednané od 1.3.2022.

Více informací najdete v našich aktuálních VOP.

​​​​​​​


 

​​​​​​​Vyvinuto Häfele | Silný sortiment od A do Z

Häfele Alusplash®

Häfele AluSplash® je inovativní zábrana proti stříkající vodě a stěnový panel do kuchyně – řešení pro novostavby nebo renovace ve vaší kuchyni.

Objevit více

Häfele Axilo™

AXILO™ od Häfele je revoluční systém nastavení soklových nohou. Kombinace nastavovacího nástroje a kluzáku umožňuje snadné a pohodlné vyrovnání kuchyně nebo nábytku.

Objevit více

Häfele DressCode

Nalezení všeho jediným dotykem, aniž byste museli věci zdlouhavě hledat: to je přesně důvod, proč jsme vyvinuli systém skříňového vybavení Häfele DressCode.

Objevit více

Häfele Free

S rodinou Free společnost Häfele dále rozvíjí odbornost, která se v průběhu let rozrostla. Naše standardy kvality mohly být splněny pouze s vlastním vývojem řady výklopů Häfele Free.

Objevit více

Häfele Sklopné postele

S přepracovaným systémem sklopných postelí dodává Häfele modulární stavebnici kování pro prostorově úsporná a multifunkčně řešená bydlení. Menší půdorysy vyžadují více života na m².

Objevit více

Häfele Loox

Světlo v nábytku již není doplňkem, který lze dodatečně vybavit. Světlo má dnes zásadní a základní komfortní funkce v nábytku i v místnosti.

Objevit více

Häfele Matrix

Matrix je řada zásuvek od Häfele se systémem dvojitých bočnic „Matrix Box“ a hotovými zásuvkami „Matrix Pro“.

Objevit více

Häfele Slido

Dveře se snadno pohybují pomocí našeho systému kování Slido, který je k dispozici v různých typech otevírání.

Objevit více

Dřezy Häfele

Objevte různé tvary vestavných dřezů Häfele, každý v sedmi různých barvách a s hygienicky antibakteriálním povrchem.

 

Objevit více

Häfele Startec Frame Fix

Spojovací prvek Häfele Startec Frame Fix umožňuje rychlou, snadnou a ekologickou montáž a demontáž obložkových zárubní - bez ekologicky závadné montážní pěny.

Objevit více

Häfele Versatile

Designový koncept policového a skříňového systému Häfele Versatile lze harmonicky začlenit do všech obytných prostor a dokáže propojit nebo rozdělit místnosti zcela na míru Vašim požadavkům.

Objevit více